EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ЗБАТ ДУК ПС 11 ніколи не входив до ЗСУ!

Маю нагадати важливу для нас на сьогодні інформацію.
ЗБАТ ДУК ПС 11 ніколи не входив до ЗСУ!

В світлі останніх новин про всяк випадок дещо нагадаю про нас. Бо народ трохи заплутався і це зрозуміло. Входи й виходи в ПСі не зовсім адекватно виглядають. За інших розписуватись не буду, бо як не дивно, сама ніфіга місцями не розумію що відбувається. Роблю свою роботу та й усе. А тепер про мою роботу…
Ми з Ведмедем правосєки з тієї причини, що Олександр Ведмідь є керівником Правого Сектору Васильківщини, а я є командиром 11 батальйону ДУК, який є бойовим підрозділом Правого Сектора.

Свого часу ми готували лише добровольців, наші хлопці воювали в Пісках і періодично робили бойові виходи в інші населені пункти та кошмарили сепарів. ДУК не міг приймати багато наших бійців на передову, оскільки були проблеми з кількістю зброї, її катастрофічно не вистачало. Ще в лютому 2014 року я пояснила командиру ДУК Андрію Стемпіцькому, що моя команда інструкторів може готувати більше бійців але не бачу сенсу їм їхати без зброї на передову. ДУК нічим не міг допомогти в цій ситуації, а утримувати велику кількість бійців на полігоні на невизначений термін ми не мали фінансової можливості.

Після виводу ДУКівців з Пісок в нас біля місяця команда інструкторів простоювала. Ми з Ведмедем прийняли рішення спробувати готувати бажаючих мобілізуватись до армії, а дзвінки від таких людей в нас були постійно. Тож і Стемпіцькому і Ярошу я доклала аби не було перекручень, що ми не як 11 ЗБАТ, а як громадські діячі візьмемо на себе відповідальність та паралельно до нашої правосяцької діяльності ще спробуємо готувати на Марусиному полігоні й бажаючих вступити в лави ЗСУ.

Частина наших добровольців, що вчилися у Ведмедя знаходиться зараз в 5 батальйоні Чорного, частина хлопців поїхала додому заробляти гроші, а частина вирішили вступити в ЗСУ через скрутне фінансове положення але намір й далі боронити країну в них лишився. Тож ті, хто пішли в ЗСУ є правосєками виключно за власним бажанням, оскільки це назва визвольного руху, але ці хлопці не є бійцями ДУКу оскільки служать в іншій структурі. А з ними ще цілий взвод народу в лавах Марусиних Ведмедів служать на контракті, вони прийшли одразу в армію, а не в Правий Сектор. Й досі в кожного, хто мобілізується до нас є вибір куди піти в добровольці 11 ЗБАТУ чи в армію з нашими групами 79 бригади ВДВ.

ДУК свого часу не мав бажання працювати з ЗСУ, це було колективне рішення комбатів і я його поважаю тож 11 ЗБАТ працює в режимі встановленому керівництвом. Але я особисто не маю бажання відмовляти новачкам що хочуть служити в армії, знаю наскільки безцінний досвід вони в нас отримають, тому зроблю все, щоб забезпечити їм гідну службу, назараз ми пропонуємо в армії кращий варіант з тих, які бачили.
Роботи багато на обох фронтах і добровольчому і в ЗСУ, але ми потроху зправляємось.

Запас 11 ЗБАТУ в нас відмінний, а наші добровольці мають змогу виходити на бойові позиції під прикриттям дружніх батальйонів ЗСУ, яких в нас за цей рік трохи добряче набралося.
Групи Марусиних Ведмедів в ЗСУ теж відмінники. У зв’язку з завалом по мобілізації і критичною нестачею спеціалістів, 79ка просить бійців ще, а ДУК поки що мовчить. Коли буде потреба тоді звернуться і ми підготовимо хлопців в добровольчий корпус.

В докладній керівництву ДУК ПС я описувала ситуацію в деталях і від Яроша розуміння і + отримала.

Ми з чоловіком свого часу не йшли за брендом, ми взялися готувати хлопців для оборони України і якщо стане наших сил, то не відмовимо жодній українській військовій структурі, чиїм бійцям потрібні будуть якісні вишколи, аби вміти воювати і вміти вижити та спасти побратима на українсько-російській війні. Грошей нам ніхто в цій державі не пропонує, а допомоги просять державні структури, ми не стаємо в позу і допомагаємо за наші кошти, бо ціна нашої роботи то життя звичайних хлопців.

І от найголовніший момент – фінанси.

Важка тема, залита брудом, оскільки ворогів маємо купу.
І я і мій чоловік є підприємцями, я з 2007го року займаюсь поліграфією, дизайном, викладаю дизайн та невеличка моя команда лабає сайти. Чоловік займається охороною об’єктів. Коли є можливість то долучаємо добровольців аби довго без грошей не сиділи. Своїми коштами підстраховуємо цю справу постійно оскільки хлопці їздять з полігону провідати рідних або інколи їх треба везти в лікарню то з зубами то з нирками або коли недозберемо на паливо.

Та фактично ми налагодили роботу за волонтерські кошти. По перше кожен інструктор знає, що він викладає щосуботи на полігоні цивільним громадянам, усім бажаючим підготуватись та підвчитись військовій справі за дуже символічну платню яка незмінною є вже півтора року. Ці кошти, а також ті, що ви скидаєте на нашу картку дають нам можливість навчати бійців такого високого класу, кормити, вдягати, купувати амуніцію. Інколи потроху допомагаємо побратимам в нашій команді, що тимчасово опинились без роботи але й надалі їздять за власні кошти на полігон та працюють інструкторами.

Ми завжди утримуємо стільки бійців на полігоні, скільки маємо ресурсів. Останнім часом не секрет, що допомога дуже скоротилась, відповідно зменшились групи наших бійців, хоча це ніяк не впливає на якість їх вишколу. Бійців просто менше. Коли є більша допомога, тоді можемо собі дозволити взяти ще бажаючих. Ми створили таку собі комуну, вибачте за це слово, та не приходить на думку його аналог. В нас на полігоні в буквальному сенсі від кожного залежить результат і власне від вас, хто довіряє нам, від вашої активної участі теж залежать наші успіхи.

Зараз навколо нас твориться хто зна шо, багато інфи перекрученої, багато звичайної брехні, ми самі губимося від рішень побратимів в нашій організації, від рішень влади, від того, хто з ким товаришує і хто кому ворог. Аби не зїхати з глузду треба ПРА ЦЮ ВА ТИ, це єдині ліки для нас.
Тож дякую кожному хто є в нашій команді. Разом щось зліпимо людське та, маю надію, здвинемо нашу перемогу з мертвої точки.

Слава Україні!

11870817_1484881138496349_2896911993678858801_n

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>