EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ЗАПРОШУЮ В УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ НА КОНТРАКТ В ДЕСАНТУРУ

ЗАПРОШУЮ В УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ НА КОНТРАКТ В ДЕСАНТУРУ!
Хлопцям потрібне поповнення!

Набираємо групу В ПІДРОЗДІЛ МАРУСИНИХ ВЕДМЕДІВ ВДВ на контракт в 79 бригаду до одного з кращих командирів сьогоднішнього фронту: +380988073015 (співбесіда, перевірка фізо, дисципліна та відсутність поганих звичок).
Нижче про умови служби, про командирів, відгуки про результати наших груп реквізити для допомоги та інше.

БІЙЦЯМ!
***********
1. З ким підете боронити Україну на передовій – Командир Майк
Довідка:
Позивний Майк — підполковник Збройних сил України, командир батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади збройних сил України, повний лицар ордену Богдана Хмельницького.
Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Слов’янську, обороні Донецького аеропорту та боях за Дебальцеве.
25 квітня 2015 року Майк був нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня, ставши таким чином першим із учасників АТО повним лицарем цього ордена. Цінує кожного свого бійця.

2. Хто готуватиме вас до роботи на сучасній передовій – Командир Ведмідь
Довідка:
Олександр Ведмідь – доброволець, має військовий досвід, спеціаліст з підготовки бойових груп. Заступник керівника “Марусиного Полігону” під Києвом. Виховані ним спеціалісти високо цінуються серед командирів як добровольчого корпусу так і в збройних силах України. Цінує кожного бійця настільки, що за зраду побратимів, під суд не здасть… пустить пузом розтяжки знімати в тил ворога, відбирає кандидатів прискіпливо, тож за тих хто поруч ви будете максимально спокійні і впевнені, якщо він випустить їх з вами на передову.

3. Керівник набору спецгруп – Маруся Звіробій
Довідка:
Маруся Звіробій – волонтер, доброволець, організатор Марусиного Полігону під Києвом. Не вибачає зрад та порушень дисципліни. Цінує кожного бійця настільки, що зрадників може здати Ведмедю 😉  Працює на результат якісний а не кількісний. Організовує постійну волонтерську підтримку для своїх бійців.

ДЕ ПРОХОДЯТЬ ТРЕНУВАННЯ:

1 етап курс молодого бійця та злагодження групи – Марусин Полігон під Києвом, 2-4 тижні. Живете в землі, їсте землю, вчитесь виживати та цінувати побратимів. Хто пройде випробування на 1му етапі, той рухається далі, інших просять піти шукати де легше.

2 етап – бойове злагодження з десантурою на полігоні ЗСУ в Миколайові. 2-4 тижні. Поглиблені знання військових дисциплін. Підписання контракту або влаштування по мобілізації.

3 етап – передова в складі окремого взводу Марусиних Ведмедів 3ї роти, 79ї бригади ВДВ.

ВІДГУК КОМАНДИРА МАЙКА про групи Марусиних Ведмедів:

Эти ребята более патриотичные воевать, это качество было утеряно за годы независимости в нашей армии. Патриотизм и желание победить видно в их глазах, чего нет в глазах обычных мобилизированных, которые приходят чтобы просто отбыть этот номер в нашем подразделении и дождаться демобилизации. Толкают вперед мобилизированных контрактники, имеющие боевой опыт и Марусины Медведи, прибывшие с желанием учиться, получать опыт и отстаивать национальные интересы Украины, они заставляют стать в один ряд и бить похожими на них. Марусиным Медведям нравится отличаться от других дисциплиной и выучкой и небезосновательно.
Обращаюсь ко всем небайдужим хлопцам, которым надоело сидеть на диванах, смотреть телек и слушать статистику потерь, о том, что каждый день погибает такой же парень как он сам, за спокойную жизнь наших родных и близких. Прошу прибывать в учебные центры ЗСУ и в подразделение Марусиных Медведей, чтобы вместе защищать мир и спокойствие нашей страны.
Комбат 1 бата 79ки Майк.

УМОВИ СЛУЖБИ:
Це АРМІЯ з усіма плюсами й мінусами, али ми намагаємось знайти найкращі умови, найкращих командирів і зколотити найкращу команду однодумців, в складі якої ви мрієте переможно обороняти Українську націю.
З зарплатнею в бійців наших груп затримки нема, пільги та посвідчення учасників АТО вони матимуть. Умови будуть польові, випробування найважчі терпінням, побутом та очікуванням бойових дій. Але бойові дії вас точно не розчарують, як десантура – будете в центрі подій.
Волонтери з вами на зв’язку постійно. Всім важко в цій справі, і вам буде важко, але поряд з вами будуть кращі з кращих.
Чекаємо в наші лави, саме зараз набирається чергова група на відправлення в Миколаїв, телефонуйте: +380988073015
***************************************************
ВОЛОНТЕРАМ!
*******************
Тренування на Марусиному Полігоні, як і набір бійців це наша власна волонтерська ініціатива, яка існує на наші кошти. Бійців тренують волонтери інструктори, а вдягають волонтери прихильники нашого проекту. Ми намагаємось якісно змінювати склад бійців в армії і нам це вдається, хоч і невеликими кроками. На всі наші починання ми не отримуємо ніякого фінансування.
*** *** ***
Хлопці знаходяться на нашому утриманні аж до підписання контракту в Миколайові.
ТОМУ ДУЖЕ ТРЕБА ДОПОМОГА. Чим більше ми маємо ресурсів тим більше навчимо хлопців.

Ми приловчились робити нашу роботу на той мінімум коштів якими ви нам допомагаєте, тож надзвичайно дякую кожному за підтримку, запчастинами, паливом, фінансами, продуктами, амуніцією, це все дуже потрібно, лишаю наші реквізити, все чим ви допомагаєте зараз працює на фронті надзвичайно результативно. Ви теж наша команда!

Ваш Марусин Полігон.
************
Допомогти нам:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383
***
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM

12036899_1501644700153326_2921287793488251301_n

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − four =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>