EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ЗАДАЧІ ЗАПАСНИХ БАТАЛЬЙОНІВ ДУК

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ЗАПАСНІ БАТАЛЬЙОНИ ДУК ПС
Запасні батальйони ДУК ПС є допоміжними структурами в Добровольчому Українському Корпусі. На запасні батальйони покладені важливі функції в системі військово-політичного руху «Правий Сектор».
Основними завданнями запасних батальйонів є:
1. Бути гарантом територіальної цілісності та незалежності держави у визначеній адміністративній одиниці (області). Існування та діяльність ЗБАТ в області повинно гарантувати недопущення розвитку чи діяльності терористичних, сепаратистських та антиукраїнських сил.
2. Мати чіткий план дій в області на випадок військових дій, терористичних актів або диверсій, згідно людських та матеріальних ресурсів ЗБАТ. По можливості узгодити з державними силовими структурами області.
3. Мобілізовувати добровольців до бойових підрозділів ДУК ПС з подальшою відправкою бійців в учбовий центр для проходження підготовки та здачі відповідних нормативів.
4. Проводити чітку та системну ротацію воюючих бійців на передову та з передової за рахунок ЗБАТ.
5. Готувати бійців, які по об’єктивних причинах не мають можливості їхати на передову, згідно затвердженої програми з подальшою здачею нормативів уповноваженим представникам учбового центру.
6. Бути чітко структурованою військовою одиницею згідно штатного розкладу та територіального розташування бійців.
7. В координації з державними силовими структурами області брати під охорону стратегічні об’єкти та кордон.
8. У співдії з державними силовими структурами контролювати основні шляхи сполучення з метою недопущення проникнення в область диверсантів, зброї та вибухівки.
9. Брати на контроль біженців та переселенців з метою виявлення диверсантів, розвідників та агентури.
10. Домагатись припинення наркоторгівлі в області та діяльності різноманітних бандугрупувань з метою захисту українського населення.
11. Проводити тренувальні військові збори всього особового складу.
12. Проводити заняття з військової підготовки з цивільним населенням, організовувати їх в місцеві підрозділи самооборони на випадок військової агресії.
13. Проводити військово-патріотичну роботу серед молоді в навчальних закладах.
14. Проводити військову пропаганду серед населення області з метою його мілітаризації та підготовки до військової агресії Росії.
15. Самостійно забезпечувати свою діяльність необхідними приміщеннями, одностроями, спорядженням, транспортом, харчами, технічним обладнанням, пальним, необхідною сумою коштів для підготовки та діяльності батальйону завдяки допомозі небайдужих українців та співпраці з волонтерами (через відділ волонтерської служби Корпусу).
16. Озброювати бійців ЗБАТ легальною зброєю.
17. Надавати допомогу родинам загиблих бійців Корпусу та пораненим побратимам.
18. Організовувати збір та надавати всебічну допомогу бойовим підрозділам Корпусу.
25.01.2015 р.

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + twenty =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>