EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Завтра будемо відправляти групу новачків Марусиних Ведмедів до 79ки.

Завтра будемо відправляти групу новачків Марусиних Ведмедів до 79ки.
Хлопці за кілька тижнів пройшли курс молодого бійця з поглибленим знанням саперної справи, теорії та практики топографії та переміщення групою в бойових умовах та з бронетехнікою. Загалом викладено було більше десятка дисциплін. Хлопці відправляються на Миколаїв для оформлення документів на контракт. Тож зараз розпочинаємо набір нової групи бійців. Записатись можна тут: +380988073015

Це в інтернеті все лежить в площині купи слів, а в нас на полігоні щодня життя не припиняється і не припиняється наша робота.

Ми взяли на себе добровільне зобов’язання допомагати бійцям тренуваннями. Ця група хлопців дуже простих, скромних, налаштованих здобувати новий для себе досвід та стати на захист батьківщини та своїх родин. Цього разу хлопці з різних куточків України і з окупованої території теж є і він один з кращих. На Донбасі живуть прекрасні українці і ми маємо їх звільнити від проросійської наволочі. Самі дончани беруться до цієї справи і це надихає працювати далі.

Україна була, є і буде!

***
Хлопцям потрібні теплі речі, бушлати та теплі спальні мішки, а також рюкзаки великі чи речові баули:  +380674620061
До нас вони приїздять слабко вдягнені й без амуніції. В армії видають лише основне і не завжди адекватної якості, тому допомагаємо нормально вдягтися та не мерзнути вночі.
Ще потрібні невеликі буржуйки та невеликі військові палатки на позиції на передову.

 

11952786_903220446392993_5003743884579974024_o

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + seven =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>