EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Жорсткий час – жорсткі правила.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
ДЛЯ ГОСТЕЙ ТА НОВОБРАНЦІВ ПРАВОСЯЦЬКОГО МАРУСИНОГО ПОЛІГОНУ!
Марусин Полігон працює з березня 2014 року.
За цей час було 5 інцидентів з людьми, які не розібрались куди потрапили і чим їм це грозить. Зазвичай в нас нема таких сміливців, які б так собі дозволили себе вести. Тому сумні випадки можемо порахувати на пальцях однієї руки. Але, ті, хто зловжили гостинністю мали серйозні неприємності.
В різний час нашої роботи постраждали ініціатори таких злочинів:
1. новобранець, не розібравшись, куди потрапив, мав необережність серед побратимів 11 батальйону ДУК заявити, що йому пофіг за кого воювати за ПС чи за ДНР.
2. тиловики спіймали гостя, що замив трохи продуктів та волонтерського одягу, доки теліпався між людьми, що приїздять на полігон допомагати бійцям.
3. один з бійців, поїхавши додому, вкрав з собою камуфльований комбінезон.
4. гості, що приїхали зі своєю зброєю постріляти, були вмазані і вирішили добухатись на полігоні під ялинками.
5. вже колишній інструктор полігону дозволив собі “розслабитись” спиртним разом з цивільними, що приїхали на вишкіл.
… Один з викладених випадків стався нещодавно.
Зараз в наші лави проситься багато народу інструкторами або позайматись, бійцями на схід або тиловиками чи на постійній основі волонтерами. Ми обираємо кандидатів після співбесіди але ренгену на всі випадки в нас нема. Тому, аби звести до мінімума неприємні відчуття для потенційних постраждалих, вибачте, я маю попередити…
УСІ ВИНУВАТЦІ ВИЩЕВИКЛАДЕНИХ ПУНКТІВ ЛІКУЮТЬ РІЗНУ ТЯЖКІСТЬ ТІЛЕСНИХ ПОШКОДЖЕНЬ! СЕРЕД ЯКИХ НЕМА ЖОДНОГО ЛОЯЛЬНОГО
… бо усі члени команди полігону та бійці батальйону надзвичайно цінують патріотизм, дисципліну та допомогу, яку їм надають люди. Тому бійці та полігонівці мають повне право на розправу, яку вважатимуть необхідною, коли їх ошукують або псують авторитет справи, що є для них важливою.
В нашому осередку діють залізні правила співіснування та взаємоповаги.
Якщо ви не зможете втриматись, щоб не проявити в колективі слабкості до спиртного, наркотиків, фашизму, ДНРівщини або крадійства НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ З’ЯВЛЯЙТЕСЬ В НАС НА ПОЛІГОНІ ЧИ В СКЛАДІ 11 ЗБАТу ДУК, ПОБЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я і карму нашого славного колективу.
В нас є місце тільки для порядних людей, всі інші – на вибір колективу – або мішені або груші.
Комбат 11ЗБАТу та керівник Марусиного Полігону
Маруся Звіробій

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>