EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Дуже сподіваюсь, що моїм дітям не доведеться камуфляж носити, саме заради цього ми усі готові зараз відносити берці на кілька поколінь уперед.

Сьогодні ми з Ведмедем і маленьким ведмедиком відпочиваємо, не вилазимо з берлоги. Вчора був дуже класний вишкіл, на ньому була вся моя родина, усі в камуфляжі крім маленької доньки, дуже сподіваюсь, що їй не доведеться камуфляж носити, саме заради цього ми усі готові зараз відносити берці на кілька поколінь уперед. Кум привіз мою куму, й сказав як не зкине три кіла то шоб не верталась з вишколу і залишив ще двох дітей. Усі вони лишились в захваті, чорні замазурки поїхали після вишколу на річку. Кум сестри дуже пожалкував що не взяв з собою 8-річного сина, наступної суботи чекаємо в гості обох. Ще приїздили в гості бернські зенненхунди, це песики такі), чудово пасуть отари. Цього разу зенненхунд вирішив що командир отари попереду сильно відривається від колективу, і потяг його за ногу назад, за шо получив по гриві від хазяїна, бієць в порядку, нога заживає, вишкіл не дивлячись на жорстке випробування добув героїчно до кінця.

Групи запасу з конспіративними назвами “Їжаки” та “Веселки” були довкомплектовані мирними жителями цього разу більшістю киянами і бійцями новачками, які по мобілізації приїхали тренуватись в лавах наших Ведмедів з подальшим виїздом на передову.

Класність вишколу завжди залежить від якості вишкольців, інструкторів та бійців. Було дітей трохи більше ніж завжди, але всі дуже дисципліновані під керівництвом строгих інструкторів. Живе спілкування та гумор роблять завдання не такими й важкими. Усі чесно вийшли з зони комфорту і старались не випадати зі строю аби хоч трошечки відчути себе в шкурі бійців. І перепони з грязюкою пробігали засікаючи час, і під колючками лазили, і стріляли, і сумлінно вчилися знімати розтяжки, і пощастило натрапити на Олега спецназівця, який цього разу викладав в нас рукопашку. Всі були великі молодці. Особливо дівчата… в світлих майках… без білизни… що ниряли в грязюку… Вопчем, якщо хтось з хлопців хотів приїхати на вишкіл й передумав )))) це ви зря )))

Дякую всім хто виявив турботу до наших полігонських песиків та привіз їм корм.

Усі просили подякувати брату Кришнаїту за кльовий борщ! Було надзвичайно смачно, особливо після пережитого )))

Домовились усі знову зустрітися на вишколі наступної суботи та ще загітувати друзів.
В кого є бажання приєднатися, записуйтесь в групи початкової військової підготовки на Марусиному Полігоні: 067 462 00 61

Кошти за вишколи йдуть на утримання бійців на полігоні і зараз на підготовку до поїздки на Схід. Треба нашим бійцям завезти бусика для внутрішнього користування. В кого є бажання передати хлопцям чогось по списку, будь ласка зв’яжіться зі мною бо маємо мало часу на збори, дякую.
067 462 00 61
***************************
Підтримати нашу роботу
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM
***************************

ВАЖЛИВО!!!! —- !!! Треба 2 конвертора чи прєобразоватєля з 12 вольт в 220 на БТР !!!
ТАКОЖ ТРЕБА:
Печивка та згущене молоко, і все що не портиться в дорозі і в рюкзаку на позиціях.
Спідня білизна, труси, шкарпетки, майки, легенькі камуфльовані футболки дуже треба.
Головні убори будь які літні й літні балаклави
ДУЖЕ ТРЕБА Вологих серветок БАГАТО! беріть і маленькі пачечки і побільше такі як дитячі упаковки.
Зубні пасти, щітки, мило, шампуні, пральний порошок.

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>