EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Добровольці 11 ДУК Правого Сектора зараз знаходяться в зоні обстрілу біля Маріуполя під прикриттям наших добровольців що пішли на контракт в 79 бригаду.

Мої добровольці 11 дук правого сектора зараз знаходяться в зоні обстрілу біля Маріуполя під прикриттям наших добровольців що пішли на контракт в 79 бригаду. Всі роблять злагоджено спільну роботу. Їдять одну кашу й стоятимуть горою один за одного та за Україну. Майже півроку тому я так це й планувала. Це було непопулярне рішення серед моїх побратимів і я зустріла масу критики й дуже негарних звинувачень. Інколи я не можу пояснити всього, пропоную мені просто довіряти, прийде час і кожен сам зрозуміє що воно й до чого.
Дуже не вистачає підтримки, друзі мовчать поки вороги ускладнюють мені роботу.
Дякую кожному хто допомагав, за кожну копійку, кожну каску, броніки, берці, каву та печивко. Дякую Феніксу-Бірюкову, щоб там на нього не казали та він допоміг запустити корисну справу, дякую командиру Майку за довіру, дякую моїм правосєкам за терпіння і добровольцям за вперту віру в нашу справу і в нашу перемогу.
Я не зупинюсь, в мене всі стоятимуть пліч о пліч і робитимуть спільну справу. В кого забагато амбіцій того виганяла, виганяю й буду виганяти.
УКРАЇНА МАЄ БУТИ ЄДИНА! А УКРАЇНЦІ НЕ ПОВИННІ РОЗДІЛЯТИСЯ НА СБУ, ЗСУ чи ДУК.
Це моя принципова позиція. Робитиму все аби об’єднувати кращих бійців в сильну і якісно нову армію захисту інтересів держави та української нації.
PS
Течика відремонтували, дякую що допомогли сьогодні оперативно. Хлопці вже на місці, всім передають вітання.
*******************
На полігоні тренується поповнення.

В лави мобілізуємо, телефонуйте та записуйтесь: +380988073015

Допомога потрібна бо все що ми робимо відбувається виключно за наші з вами спільні кошти.

Допомогти нам:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383 Олена Біленька
***
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 5 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>