EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ДЛЯ ТИХ, ХТО СЛІДКУЄ ЗА НАШОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ, ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Якщо ви намагаєтесь знайти в каші українського безладу для співпраці й допомоги проект, що може вплинути позитивно на ситуацію в Україні, маємо честь представити результати нашої роботи для армії!
ДЛЯ ТИХ, ХТО СЛІДКУЄ ЗА НАШОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ, ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ! ДРУЗІВ ПРОШУ ДОЧИТАТИ ДО КІНЦЯ… бо будете потім нічого не розуміти і сто разів одне й те саме перепитувати :)
***
Ми починаємо тренування бійців добровольців на підготовчій базі ВДВ в Житомирі!
З цим власне нас можна привітати, бо це означає визнання якості нашої роботи в 79 бригаді, де наш підрозділ “Марусині ведмеді” став одним з кращих і з них маємо вже 4 зразкових командира.
***
Інструктори громадської організації “Марусин полігон” на волонтерських засадах вже півтора року проводять вишколи для цивільних громадян, для дітей, для бійців добровольчого корпусу, й майже рік тому почали готувати бійців для 79 бригади ВДВ ЗСУ. Там служить наш окремий підрозділ “Марусині ведмеді” – хлопці, що після нашої підготовки пішли на контракт або по мобілізації. Унікальність цього проекту в тому, що бійців відібрано й виховано волонтерами-добровольцями. Тобто це вже армія, де народ підготовив бійців якісно, як для себе, в найкращих волонтерських традиціях. Командири нас і наших бійців часто хвалили, грошей, звісно не давали й через армійську бюрократію, хоч і хотіли, але вагомо допомогти не могли, але хвалили і якість роботи визнавали. Зараз нас запросили до співпраці з іншими бригадами. Тож ми маємо роботи зробити втричі більше ніж раніше. Таким чином, вважаю, що ми втілюємо мрію українського народу – ломаємо систему, ну хоч би в армії, кругом не візьмемося, але там де навчились, то ламатимемо той безлад скільки зможемо. Бо бійці нового вишколу, нового часу й нової бойової історії, то далеко не ті командири, які були на початку цієї війни. І таких бійців, таких командирів в наших з вами силах виховати більше.
***
Нещодавно ми з головнокомандувачем ВДВ Забродським Михайлом Віталійовичем провели робочу зустріч, на якій обговорювали тренування Марусиних ведмедів і для інших бригад. Найближча на черзі 95та. Нам вже поставлені перші задачі та зроблено перші кроки по оприлюдненню інформації про співпрацю прес центром ВДВ.
***
Під питанням, поки-що, діяльність Марусиного полігону, оскільки його робота фактично переноситься на територію Житомирського підготовчого центру. Ми не зможемо все з полігону забрати туди, та й нема наразі такої потреби, тому поділимося волонтеркою з побратимами. Є трохи продуктів і трохи речей, віддаємо тільки хлопцям на передову, самовивозом, з фотозвітами і волонтерів перевірятимемо – аби уникнути шахраїв. Будь ласка, якщо ви знаєте бійців, що в плачевному стані на позиціях, набирайте, але лише якшо самі заберете допомогу з полігону під Києвом, чекаємо: +380674620061
***
Ще не знаю, яка допомога в процесі роботи знадобиться нам, але розумію, що ми починаємо роботу майже з нуля, наново, в новому місці треба буде все організувати, армія всього не дасть і ще доведеться кланятись моїм волонтерам, тож дорогі друзі, буду ще до вас звертатись, якщо дозволите.
***
Найбільша потреба і проблема зараз для нас це транспорт та паливо. Наші фронтові машинки придатні для біганини лише на ближні відстані, вони своє відбігали і в Пєсках з добровольцями, і в інші міста Донецької області з військовослужбовцями, і під Крим.
Нам треба їх підремонтувати та відправити нашим групам на першу лінію оборони, для більшої їх мобільності там. Знаю, що в наших бійців теж проблеми з транспортом.
Для ремонту ще маю зібрати трохи коштів, бо ми фінансово вщент виснажені. Треба хоч доправити машини хлопцям, а там вже будемо допомагати їм підтримувати тачки в належному стані на місці.
***
А от наша нова діяльність буде дуже пов’язана з перевезеннями саме на дальні відстані.
Для цього треба машини в хорошому стані. Ми маємо налагодити мобільний рекрутинг та доставку наших інструкторів до хлопців в зону АТО. Придатного для цих задач транспорту в нас вже нема. Тому вдячні вам будемо за репост, допоможіть знайти для роботи пару машин в хорошому стані, повноприводних, НА СОЛЯРЦІ! й чоловік хоч-би на 6-8.
***
Тепер таке прохання це розкіш, я б не робила цього, якби не мала результатів нашої діяльності і чіткого бачення подальшої роботи.
Щоб ближче ознайомитись з нами та нашими бійцями, рекомендую перечитати мої життєві стрічки у фейсбуці (Маруся Звіробій) . З усіх питань звертайтесь приватними повідомленнями, завжди відкрита до пропозицій.

***
Допомогти нам:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383
***
Зараз нас цікавлять інструктори серйозного рівня й досвіду, це можуть бути, як волонтери – так і бажаючі отримати таку роботу на півроку на контракт (зп 7000 грн)
Також набираємо бійців на контракт в наші групи (курсант 5500грн, по виїзду на позиції 7000 грн)
телефонувати: +380674620061

***
PS
УВАГА!!! ОПИСАНА ДІЯЛЬНІСТЬ Є ЄДИНОЮ, НА ЯКІЙ НАЙБЛИЖЧИХ ПІВРОКУ БУДЕ ЗКОНЦЕНТРОВАНО ВСІ НАШІ ЗУСИЛЛЯ!
Інформація про те, що ми беремо участь ще в якихось двіжухах автоматично невірна, якщо, окремо про це, я не повідомлю в себе на сторінках. Ми не є членами ніяких інших організацій окрім ГО “Марусин полігон” та не ведемо ніякої діяльності окрім роботи з ЗСУ! (це може бути важливо в світлі подій, де всі маніпулюють інформацією).
*
“Я за разделение труда. В Большом пусть поют, а я буду оперировать”. Залишаю вседержавні вселенські питання знавцям з інтернету. Не беруся за те, що мені не цікаво, а тим більше за те, де буря в стакані води не дасть ніяких результатів.
Сподіваюсь, що в кожній галузі знайдуться вузькопрофільні відповідальні реформатори, лише так можна буде на щось вплинути.
Голосні лозунги і срач в тирнеті вже давно не змінюють ситуації окрім, – як в гіршу сторону.

Слава Україні й смерть ворогам!
Працюємо, приєднуйтесь.

Маруся Звіробій
Комбат добровольчого підрозділу “Марусині ведмеді” 79 бригади ВДВ ЗСУ

az_lqhOfRcE

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − two =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>