EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ГРУПА ІНСТРУКТОРІВ “МАРУСИНІ ВЕДМЕДІ” ВДВ ЗСУ

Якщо є питання по нашій діяльності, пишіть в лічку.
Останнім часом питання однакові, тому щоб три рази не бігати, на деякі з них відповім тут.

ГРУПА ІНСТРУКТОРІВ “МАРУСИНІ ВЕДМЕДІ” ВДВ ЗСУ:
1. це навчає правий сектор? – НІ!!! правий сектор відмовився офіційно співпрацювати зі збройними силами України. Інструктори ведмедів, що вас навчають, вже давно вийшли з правого сектору, а більшість у ньому й не були. В квітні буде рік, як вони готують бійців для 79 бригади ВДВ ЗСУ. Тепер інструктори ведмедів працюють з усіма бригадами ВДВ, навчаючи для них бійців.

2. на яких умовах будуть служити взводи що готуються у ведмедів? –
на тих самих умовах що й без підготовки ведмедів. Ви підписали контракт зі збройними силами і поїдете служити в бригаду, яку для вас оприділили. Специфіка навчання у ведмедів це наказ командирів відібрати зразу бойові одиниці у вигляді взводів, злагодити, навчити і віддати на службу з гарантією, що в цих взводах хороша підготовка й відсутні аватари. Розпорошуватись взвод не буде, хлопі, що разом пройшли підготовку потім разом і служитимуть.

3. навчених у ведмедів бійців одразу відправлять в АТО? – бійців відправлять туди, куди їх мали б відправити і без підготовки ведмедів. Це особиста справа комбрига кожної бригади і ми до неї не маємо ніякого відношення. Чи будете ви сидіти півроку на позиціях під Кримом, чи на Донбасі під обстрілом, чи в місці дислокації штабу бригади в тилу, це вже як вам пощастить і як вирішить ваше командування.

4. Це спецназ? – да, да ))) мене задовбали цим питанням самі курсанти, вони дуже бояться виявляється потрапити в спецназ, маю заспокоїти. В спецназ навчають роками і задачі в них зовсім інші. В нас навчають по програмі збройних сил України, просто втовкмачують інформацію індивідуально в кожного бійця і нам не все одно зрозумів він чи ні. Доки не зрозуміє, в бригаду не виїде. В нашій статистиці нема двохсотих і наші бійці мають цю статистику підтримувати, тому до навчання хлопців наші існтруктори ставляться дуже відповідально. Зачистка міста, яку проходять хлопці, їм згодиться при поверненні Донецька та Луганська, тому деяким спецназівським речам тепер більше уваги придаляє усе ЗСУ.

Зараз 95 та 25 бригада дала наказ всіх, хто має від них відношення або бажає піти в їх лави, підготувати по програмі, де кожен бієць буде більш універсальним, цього потребує сучасна війна. Саме з такою підготовкою нами вишколені бійці служать в 79й бригаді в комбата Майка і, завдяки злагодженню, дисципліні та військовій грамотності, є одними з кращих. Власне, через них, нас і запросили попрацювати і для інших бригад.

Ще питання можна скидати в лічку:  https://www.facebook.com/marusya.zvirobiy?fref=nf

Керівник мобільної інструкторської групи ВДВ ЗСУ “Марусині ведмеді”
Маруся Звіробій

1 3552_n

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − three =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>