EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Група журналістів-добровольців проходила курс розвідника в 199му навчальному центрі ВДВ і роті спецпідготовки “Марусині ведмеді”

Marusya Zvirobiy: 
Цілу добу група журналістів-добровольців проходила курс розвідника в 199му навчальному центрі ВДВ і роті спецпідготовки “Марусині ведмеді”.
Вдень стрільба, знайомство з автоматом в режимі “ой, я автомат забулася” ))) знайомство було загалом вдалим, потім розвідники проводили основи розвідки й маскування та готували групу до ночі виживання. Виживали навіть не в наметах, виживали в полі, дньовки собі облаштовували. Відбили три напади з танком і два напади групи ДРГ.
Ніхто не спав, а коли зранку були змерзші, втомлені й невиспані, то дуже взбодрила грязюка за шиворот з обкатки танками, де довелось рєзко прокинутись та знову відстрілюватись.
Група виявилась чудовою, хоч і дуже різні в ній бійці, багато дівчат, а також журналістів поважного віку. Але випробування не злякали нікого.
Я вражена! Ми очікували іншого і були готові до “я не можу-я не буду-я не хочу-мені болить” – але нарікань не було. Українці, хто б ви не були, скільки б вам не було років – ви завжди справжні воїни і надзвичайні Люди! Люблю вас! Дякую що приїхали і нагадали мені за кого я воюю! :)
PS: Посвяту в курсанти Марусиних ведмедів пройшли! чесно заслужили шеврони в подарунок )
Дякую 199 навчальному центру за оперативну допомогу в усьому і окремі обнімашки надзвичайній групі розвідників нашого навчального корпусу, це справжні кіборги, які з задоволенням передали частинку свого досвіду нашим журналістам.
Всі молодці!

 

Я задоволена як слоняра, піду пити какао з молоком, Цьомаю.
Ваша Маруся.

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 13 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>