EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

В цю неділю пройшов черговий вишкіл скаутів

В цю неділю пройшов черговий вишкіл скаутів. Природа принесла, як на мене, несподіванку і легкий ледь-ледь прикриваючий київський асфальт з ранку сніжок на полігоні виявився справжньою зимою, бо там того снігу накидало … мабуть сантиметрів з 10. Це звичайно внесло деякі корективи в проведення занятть зі скаутами, бо полоса перешкод з льдом і снігом на деяких етапах для скаутів стала просто небезпечною (на мою особисту думку). Полосу (знову ж таки за виключенням деяких її елементів) ми пройшли, після чого довелось зробити певну перерву, аби трішки підсушити та переодягнути нашіх “плющів”, бо день був ще попереду і заняття тільки починалися. Та сніг зробив слизькими схили місцевості, де знаходиться наш полігон, що додало більшого реалізму нашому заняттю з гірської підготовки. Підйом та спуск по слизькому схилу виявив для дітей практичність вмінню працювати з мотузкою. І якщо не все та не в усіх одразу ж виходило, як потрібно, сподіваюсь наступним разом вийде обов`язково краще.
Було в нас і багаття, і лісовий чай із хвої та листя їстівних лісових ягід.
І нехай батьків не лякає зима, вона чудова, а на полігоні ще й казкова. Тому одривайтесь від телевізорів та комп`ютерів, та присвятіть неділю здоров`ю та новим (так необхідним в наш час) знанням для вас і ваших дітей. Запрошую всіх бажаючих на Марусін полігон пройти вишколи згідно своїх вікових категорій, та може пригадати про наявність своїх м`язів. Ласкаво просимо.

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 12 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>