EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Відносно гей-параду!

ГЕЙ ПАРАД БЛ@ТЬ!
В нас що було розіп’ято хоч одного гея? Чи може десь щимонули гейські права? В столиці чи на передовій? Скажіть мені, де блять у нас прищимили їх права, шо оце зараз серед війни треба насрать на повагу до українського народу, який потерпає у визвольній війні і вийти аби терміново відстояти гейські права?
Мені до сраки карі очі завжди були їх проблеми, кожен має власних тарганів і права на них, я наприклад натурал і матюкаюсь, і нічо з цим бздиком зробити не можу, мабуть це мій біч і нехай вже так і залишиться. В когось мабуть інша історія. Але ж я бля не влаштовую серед війни марші за захист прав натуралів, хоча вже очевидно потрібно і не обвішую райськими квіточками плакати зі словом Х*Й. Натурали, як нормальні люди почекають миру а потім, якшо захочуть, то страждатимуть херньою від надлишку часу та натхнення.

Надзвичайно в цій ситуації драконять інші меншинства, це ПІДАРАСИ великими буквами – це ті, кому блять не йметься крутить політтехнології в столиці, аби ми не війну обговорювали а ставлення правосєків до маршів за права геїв.

Рівнесенько рік тому я стояла біля штабу обласного Правого Сектора і до мене підійшли журналісти аби спитати, як ми правосєки ставимось до маршу геїв по столиці, який мав пройти тоді по самісінькому Майдану, де ще кров не повідмивали. І так само як зараз мене не цікавили геї але я зробила заяву, що з пацанами прийду в кабінет того підараса,який підпише “одобрямс” на це безобразіє. Марш не відбувся.
Я тоді спілкувалась по телефону з організатором цього безладу, він мабуть теж якийсь нетрадиційний, людина живе в паралельному світі, в них війни нема і тоді не було Майдану. Вони блять в упор наметів на Майдані не бачили. А журналісти чекали массової потасовки, та потирали долоньки коли ж правосєки влаштують криваве месиво. У Правосєків було і є купа роботи по захисту нашої держави і вестись на такі провокації в нас теж баранів нема. А от нариватись не треба і це прохання не до геїв, а до тих хто сидить і підписи ставить у кабінетах.
Знач, коли в нас за свої права виходять на марш геї, то міліція захищає від українців геїв, а коли за свої права виходимо на марш ми, то міліція захищає від українців владу… в мене два риторичних питання, в нас влада якої орієнтації? і на кого працює міліція?
Маю особисте прохання до, як його бля… гомосексуалістів. Пацани, чи хто ви там, ви б почекали трохи доки в нас рани позаживають, їбіться собі тихенько, бо ж воно якось не по людські свої труси в стразах серед столиці вивішувати, коли столиця постріляним камуфляжем встелена. З свого боку запевняю! вас ніхто не щимитиме, реально не до вас зараз.
В Україні не було і нема проблем з геями, усю нашу історію в нас проблеми лише з підарасами, це такі наволочі, в яких нема поваги до українського суспільства і того жаху, в якому ми намагаємось зберегти нашу гідність.

Давайте будемо мати повагу один до одного, навіть якщо ви іншої орієнтації, треба залишатись людиною.

Командир 11 ЗБАТу ДУК ПС Маруся Звіробій

 

11401140_1447198518931278_486856023389450278_n

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + one =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>