EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Біда нашої боротьби…

Маруся Звіробій

Біда нашої боротьби в тому що в нас не війна, в нас якась кровопролитна братовбивча політика та торгашество. Усе неоднозначно, вороги і там і тут. Брехня хлеще з усіх дірок і не тільки від Кісєльова а й з боку українських політиків, генералів там міністрів. Українські міністри та бізнесмени продають важку техніку та зброю росіянам, які наших же хлопців з неї й валять, це одна з причин, через яку США не мали жодного бажання втручатися бо то не мало б сенсу. Знизу командири середньої ланки продають біцям амуніцію, яку передають волонтери безкоштовно. Добровольці завдяки волонтерам підготовлені на кілька порядків краще бійців ЗСУ.

ЗСУ вкручує гайки волонтерам та забороняє бійцям на передову особисто передавати допомогу. Вийшов наказ що можна допомогу лишати тільки в штабах, звідки самі здогадуєтесь куди воно йде. Нещодавно волонтери відмовились допомагати штабам з недовіри до начальників.

Страждають від того бійці. Безлад триває на всіх рівнях. Саме тому адекватні українці толком не можуть розібратися кого треба вальнуть і бояться щоб не нашкодити ще більше. Саме тому ніхто аби не зробити гірше не виходить ні на які пікети. Усі чекають коли щось само зміниться та більш менш очевидно проясниться. Якщо доведеться сидіти й чекати далі то очевидно ця санта барбара може затягнутися на дуже довгий період. Чесно кажучи, не знаю що робити. Я бачу неготовність людей в тилу повстати бо їх голови задурені.

Жахливішої картини важко уявити, коли дуже хочеться перемогти та зберегти своїх хлопців.
Маруся
PS
шось все одно придумаємо

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>