EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Був дуже насичений день!

Вчора, на Марусиному Полігоні був дуже насичений день! Чудова субота з вишколом та купою гостей і подарунків.

Балуємо ми наших хлопців поки вони тут. Зазвичай дівчата їм влаштовують сюрпризи без урахування фізичного стану, але то для хлопців додаткові навантаження :)

До від’їзду лишилось зовсім небагато, кожен зараз максимально допомагає чим може. Інструктори активніше підтягують знання, а дівчата вже ночують на складі та живуть в телефонному режимі з усіма, хто хоче хлопцям чи допомогти чи побалувать.

Останнім часом, бійців 11 ЗБАТу з марш-кидків в кілька десятків кілометрів з ночі на полігоні вже чекають чи то артисти, чи то жіночки з смачними стравами. Та хлопці кажуть шо воно не заважає. Я вже так бачу що куди б їх не запхнула доля, наші жінки й артисти поїдуть туди самісінько аби й там їх підтримувать, кормить та співать у ворога під носом пісні про путіна-х*йла. Бо вже всі як одна сім’я і своїх не кидають, а в кого до чого талант то кожен своєю справою важливий.

10 січня відбувся вишкіл для усіх бажаючих цивільних (записатись на наступний 067 462 00 61) і після вишколу усі бажаючі залишилися разом з хлопцями зустрічати гостей. До нас завітали колядувати дуже гарні дівчата з гурту “Любисток”, а увечері була досить корисна розмова з нашим гостем, прекрасним автором популярних зараз книжок, Василем Шкляром. Василь Миколайович в нас в авторитеті, його книжки має кожен бієць, а в кого з інструкторів ще не було, ті отримали в подарунок книги з підписом автора.

Бійці хоч і втомлені але ще один наш гість-сюрприз Орест Лютий зміг їх зарядити підривним драйвом та записав з нашими хлопцями відео на нову пісню “Комбат батяня”.

Дякую усім, хто привіз допомогу, подарунки, дівчаткам “Любистку”, Оресту за пісні, Василю Миколайовичу за книжки й теплу розмову, дівчатам за відданість справі і турботу про хлопців, інструкторам за впертість з якою вони вірять в хлопців, в перемогу і готові увесь свій час приділити на спільне благо.

Мені подумалось що в нас створилась вже якась комуна.
Хто в нас ще не був, а усе що відбувається читає лиш в інтернеті або слухає по телевізору, ви втрачаєте ВСЕ! Приїзжайте й не питайте чим ви можете допомогти, самі усе побачите та знайдете своє місце аби бути корисним. Невелика допомога кожного з вас, будь яким талантом робить нашу справу міцним горішком, який ніхто не розколе ні ззовні ні зсередини.

Додаю посилання на нову пісню Ореста Лютого та ще кілька відео. Рекомендую до перегляду.

ЩОБ ДОПОМОГТИ полігону або батальйону ви можете:

1. Приїхати на полігон та привезти будь яку допомогу (як проїхати уточнюйте тут 067 462 00 61)

2. Підтримати рахунок полігону з якого маємо можливість його утримувати та обмундировувати бійців до виїзду на Схід.
Карта Приват Банку: 5168 7423 1369 5383 самбул

3. Порадитись, що краще везти з керівником підрозділу постачання або передати йому допомогу якщо ви в Києві, він доставить на полігон: у Сергій Рубан 097 078 96 02

4. Надіслати посилку поштою (звертатись до Рубана)

… Пам’ятаймо друзі, з світу по нитці – смерть москалям 😉

Орест Лютий “Комбат батяня”
https://www.youtube.com/watch?v=mGT-eiqXW2E&featu..

Орест Лютий “А я не москаль”
https://www.facebook.com/video.php?v=934651656545790..

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 17 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>