EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Бойовий досвід — майбутнім десантникам

Тактика бою, саперна справа, тактична медицина, поводження зі зброєю, а головне — злагодженість дій — все це на полігоні ВДВ під Житомиром опановують бійці, які нещодавно підписали контракт зі Збройними Силами України.

Підрозділ із 15 новобранців вже 3 тижні тренує мобільна інструкторська група ВДВ ЗСУ «Марусині ведмеді» на добровольчих засадах. Деякі з новобранців за плечима мають лише курс молодого бійця, деякі — не мали справи з армією взагалі, однак після польових навчань, що закінчаться наприкінці квітня, підрозділ продовжать тренувати й у зоні АТО, аби відточити навички бійців до автоматизму. Як розповідає керівник мобільної інструкторської групи «Марусині ведмеді» Маруся Звіробій, основне завдання — відібрати кращих десантників та, залучивши досвід інструкторів, створювати групи військових, які з усіма здобутими навичками та у такому ж самому складі, як і на навчаннях, будуть боронити Україну на передовій.

Як свідчить досвід добровольчої інструкторської групи «Марусині ведмеді», яка перед 95-ою бригадою ВДВ тренувала різні добровольчі підрозділи, а також 79-ту бригаду ВДВ, така підготовка дає досить високі результати. Інструктори впевнені, що заліки та перевірки військовослужбовці після такого курсу обов’язково складуть на «відмінно».

 

http://zhytomyrschyna.zt.ua/statti/holovni-novyny/3697-marusya.html

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − three =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>