EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Андрію Фенченку та Сергію Бараненку і ще купі волонтерів НАДЗВИЧАЙНО ДЯКУЮ

Андрію Фенченку та Сергію Бараненку і ще купі волонтерів, від яких телефон нашого механіка був червоний НАДЗВИЧАЙНО ДЯКУЮ.
Є шанс встигнути доробити до вихідних наш течик для відправки хлопцям у користування на передову.
Волонтери пригнали для потреб наших груп кілька бусиків. Як правило волонтери люди теж небагаті, самі намагаються техніку до ладу привести щоб нам передати, але ця техніка дуже недовговічна. Усі тачки, після кількох поїздок та перебування на Пєсках, стали мертвим грузом на полігоні, тоді як вони дуже потрібні хлопцям, що зараз знаходяться в групах Марусиних Ведмедів 79ї бригади на передовій. Дякую всім, хто відгукнувся допомагати. Допомога дуже потрібна. Машини які нам поприганяли з половини рідкісні в Україні, на них запчастини дорогі та дефіцитні, от і мучаємось з ними. Тому, будь ласка, в кого є можливість та бажання долучитись до ремонту техніки, відпишіть мені в приват, я дам номер механіка полігону.
Від мобільності наших хлопців на території ворога залежать їх життя, перевірено Пєсками, тому ці витрати одні з найважливіших для нас.
Дякую за допомогу.
Наша картка:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383 Олена Біленька
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM

**************************

1 11694012_1467460936905036_23811345671560096_n 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>